slider

Serwis

Świadczymy usługi serwisowe z zakresu eksploatacji, konserwacji, obsługi i naprawy urządzeń energetyki cieplnej, elektro-energetyki oraz zakładowych bocznic kolejowych.

W zakres prac serwisowych obiektów i urządzeń energetycznych wchodzi:
– serwis (24-godzinny) urządzeń i instalacji AKP,
– bieżąca obsługa kotłowni i instalacji towarzyszących,
– regularne przeglądy i naprawy urządzeń i instalacji.

Grupy serwisowe urządzeń energetycznych dysponują profesjonalnym sprzętem do diagnostyki i regulacji urządzeń oraz oryginalnymi częściami zamiennymi do ich naprawy.
Pracownicy serwisu P.W. “HOLDING” Ltd. posiadają odpowiednie kwalifikacje oraz długoletnie doświadczenie w eksploatacji i konserwacji urządzeń elektro-energetycznych.

W zakres prac grupy serwisowej bocznic kolejowych wchodzi:
– serwis i bieżąca konserwacja torów oraz nawierzchni.

Grupy serwisowe dysponują środkami transportu (samochody firmowe wyposażone w niezbędny sprzęt serwisowy) i komunikacji (telefony komórkowe), które umożliwiają im przez całą dobę dotarcie na miejsce awarii oraz kontakt telefoniczny z Klientem.

Nagrody i wyróżnienia

nagrody 26s 01nagrody 26s 02
nagrody 26s 03nagrody 26s 04

Certyfikaty

Od 2001 roku posiadamy Certyfikat wydany przez TÜV Rheinland Euroqua Kft.Potwierdzający wdrożenie systemu zarządzania jakością i obejmujący usługi projektowe, sprzedaż i dostawę urządzeń, wykonawstwo, serwis i konserwację systemów grzewczych oraz obiektów inżynierii środowiska.

Kontakt

P.W. “HOLDING” Sp.  z o.o
25-705 Kielce
ul. Krakowska 186

tel. +48 41 368 30 60
tel. kom. +48 600 913 043
fax. +48 41 368 42 52

e-mail: holding@holding.pl